JARDIN LOGO
+38(063)377 80 68

Гарантія

Наш магазин гарантує надійність меблів в експлуатації для громадських приміщень
протягом 12 місяців і 18 місяців для житлових приміщень з дня їх доставки.
Гарантійний ремонт виконується за рахунок Продавця в тому випадку, якщо доставку і збирання було виконано силами Продавця.
Гарантія дійсна тільки за умови пред'явлення товарного чека.
До гарантійного обслуговування не відноситься: розхитані петлі, тріснуті механізми (тріщини
які виникли в процесі експлуатації), деформації або поломки меблевих деталей, які
були отримані в процесі експлуатації з порушеннями правил користування, природний ізнос
меблів і її комплектуючих. На меблі, зібрані замовником самостійно, гарантія не
поширюється.

Обмін і повернення

Згідно статті 9 Закону України «Закону про захист прав споживача», споживач має право обміняти або повернути товар належної якості протягом 14 днів після покупки при дотриманні наступних умов:

1. Якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, пломби, ярлики, заводська упаковка і всі його компоненти, а також чек, який підтверджує покупку товару в нашому магазині.
2. Товар не збирався і не монтувався. Повернення грошей, оплачені за товар, повертаються в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі - в інші терміни але не пізніше 7 днів. Вартість транспортних послуг з повернення товару оплачується покупцем.

Поверненню та обміну не підлягають наступні товари:

1. Акційні товари.
2. Товарі зібрані або пошкоджені після покупки.
3. Матраци (без упаковки / с порушеною упаковкою або вживані).
4. Товари, які вироблялися або привозилися під індивідуальне замовлення.
Увага! Замовлення на меблі індивідуальне, коли воно виготовляється за індивідуальними розмірами та кольорами під бажання клієнта.

Правила експлуатації меблів

1. Не допускається використовувати меблі в сирих, непровітрюваних приміщеннях. Меблі рекомендується експлуатувати в приміщенні з температурою повітря не нижче + 10С з відносною вологістю 45-70%.
2. При мінусових температурах меблі, оббиті шкірою натуральної або штучної, необхідно до початку експлуатації витримати в теплому приміщенні не менше доби без механічних впливів.
3. Не допускається розташовувати меблі в місцях, куди потрапляють прямі сонячні промені, а також в безпосередній близькості від системи опалення.
4. Не допускається ставити на поверхні з дерева, облицювання тканинами, шкірою, гарячі предмети і предмети з гострими краями.
9. Появление скрипа в процессе эксплуатации механизма не является дефектом и устраняе
5. Особові поверхні оберігати від механічних пошкоджень, від попадання розчинників, лугів і кислот, а також кави, соків ягід, фруктів, овочів, жирів.
6. Видалення пилу з м'яких меблів рекомендовано пилососом.
7. При ослабленні з'єднань необхідно періодично підтягувати болти, шурупи і гайки.
8. Дотримуватися правил догляду за меблями, зазначені в цьому гарантійному зобов'язанні, в інструкції по експлуатаціїтся.
9. Поява скрипу в процесі експлуатації механізму не є дефектом і усувається шляхом змащування тертьових частин силіконом.
10. Щоб уникнути пошкодження поверхні підлоги переміщення вироби слід пересувати, злегка піднявши його над підлогою.